Rozšířená výuka tělesné výchovy

Nejaktuálnější dění ze života našich fotbalistů => http://www.fkadmira.info/zshovorcovicka.htm

Prohloubení spolupráce FK Admira a ZŠ Hovorčovická

Fotbalový klub Admira Praha, který sídlí – stejně jako Základní škola Hovorčovická – v pražských Kobylisích, se na fotbalové scéně ČR pozvolna prosazuje a získává stále větší renomé i úspěchy.
A-mužstvo dospělých se probojovalo do České fotbalové ligy, což je nejvyšší soutěž amatérského fotbalu v zemi.

Fotbalová reprezentace naší školy

Fotbalové Sportovní středisko mládeže

První „fotbalová vlaštovka“ přilétla na ZŠ Hovorčovická v ročníku 2010-2011, kdy tady FK Admira Praha ve spolupráci s vedením školy založili 6. třídu s rozšířenou výukou tělesné výchovy se zaměřením na kopanou. Po jednání ředitele klubu Mgr. Jana Martinice s ředitelkou školy Mgr. Martou Váňovou vyšlo vedení školy fotbalovému klubu vstříc. A tak došlo k otevření sportovní „fotbalové“ třídy.

FAČR podporuje fotbal ve školách

Současný svět nabízí dětem mnoho možností, jak trávit svůj volný čas. Bohužel už je pryč doba, kdy jsme na každém hřišti viděli několik spontánně hrajících si dětí, pro které by byl sport a pohyb hlavní náplní jejich volného času. Stále častěji naše děti vidíme u počítačů, televizí, herních konzolí, případně bezcílně se potulující a těžko hledající zábavu a naplnění. Díky těmto sociálním změnám v dětském světě se čím dál častěji setkáváme u dětí s civilizačními chorobami a problémy, jako je obezita, kouření, v nejhorším případě i prvními kontakty s drogami.

Subscribe to RSS - Rozšířená výuka tělesné výchovy